- Număr anunț
- SCN1174465
- Autoritate contractantă
- SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
- Cod CPV
- 33121100-5 · Electroencefalografe (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 73.644 RON
- Valoare atribuită
- 73.644 RON
- Data publicării
- 17.04.2026 16:42
- Anunț de atribuire
- SCNA1133882
- Termen limită
- 28.04.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1269365
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LIAMED SRL CUI RO 10188824
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
SANTIMPEX SRL CUI 3557481
Valoare atribuită
73.644 RON
din 73.644 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro