Atribuită Anunț de participare

Aparat ecograf cu 2 sonde

Număr anunț
SCN1174463
Autoritate contractantă
SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
Cod CPV
33112200-0 · Ecograf (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
234.324 RON
Valoare atribuită
234.324 RON
Data publicării
17.04.2026 16:41
Anunț de atribuire
SCNA1133884
Termen limită
28.04.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1269364

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
LIAMED SRL CUI RO 10188824

Valoare atribuită

234.324 RON

din 234.324 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.