Atribuită Anunț de participare

SERVICII DE CALIBRARE ȘI REPARARE GAZANALIZOARE PORTABILE DRAGER ( XAM 5000,XAM 7000)

Număr anunț
SCN1174475
Autoritate contractantă
SOCIETATEA COMPLEXUL ENERGETIC VALEA JIULUI SA (CUI RO30859649)
Cod CPV
50413100-4 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de detectare a gazului (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
100.725,60 RON
Valoare atribuită
100.725,60 RON
Data publicării
20.04.2026 08:21
Anunț de atribuire
SCNA1134292
Termen limită
06.05.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1269371

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

100.725,60 RON

din 100.725,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.