Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 66,2% sub estimat

Servicii de asigurari obligatorii RCA

Număr anunț
SCN1174511
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanta Judetean Vaslui (CUI 7422584)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
255.468 RON
Valoare atribuită
86.227,06 RON 66,2% sub estimat
Data publicării
21.04.2026 07:50
Anunț de atribuire
SCNA1134537
Termen limită
08.05.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1269427

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

86.227,06 RON

din 255.468 RON estimat 66,2%

Adjudecat la 33,8% din estimat · economie 169.240,94 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.