Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 77,4% sub estimat

Piese și materiale reparatii autovehicule gama ”BMW”

Număr anunț
RFD002712
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL GENERAL AL POLITIEI ROMANE (CUI 4453144)
Cod CPV
34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie restransa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.600 RON
Valoare atribuită
1.714 RON 77,4% sub estimat
Data publicării
23.04.2026 14:16
Anunț de atribuire
RFDA002529
Termen limită
05.05.2026 15:00

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
AUTONET IMPORT SRL CUI RO 8539532
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
IKARUS TRANS SRL CUI RO 18286992

Valoare atribuită

1.714 RON

din 7.600 RON estimat 77,4%

Adjudecat la 22,6% din estimat · economie 5.886 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.