Acasă · Licitații
· Lucrari de constructii de conducte de apa si de canalizare a apelor reziduale la mare distanta (Rev.2)
În evaluare
Anunț de participare
Executie lucrari pentru obiectivul de investitii ”ALIMENTARE CU APĂ ȘI CANALIZARE ÎN SAT TUȚULEȘTI, COMUNA RACOVIȚA, JUDEȚUL VÂLCEA” - rest de executat
- Număr anunț
- SCN1174606
- Autoritate contractantă
- COMUNA RACOVITA (PRIMARIA COMUNEI RACOVITA) (CUI 2541673)
- Cod CPV
- 45231300-8 · Lucrari de constructii de conducte de apa si de canalizare a apelor reziduale la mare distanta (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În evaluareTermenul de depunere a trecut, dar SEAP încă listează procedura în desfășurare: ofertele sunt în evaluare.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.973.625,36 RON
- Data publicării
- 23.04.2026 11:41
- Termen limită
- 04.06.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1269638
Documente
Documentația de atribuire
Clarificări & decizii (6)
Termen prelungit-
26.05.2026 14:22Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareConform document atasatRaspuns consolidat la solicitarile de clarificare 2
-
18.05.2026 10:41Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_SCN1174606.pdf
-
11.05.2026 14:24Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareConform document atasatRaspuns consolidat la solicitarile de clarificare
-
07.05.2026 14:26Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_SCN1174606.pdf
-
27.04.2026 11:44
-
27.04.2026 10:49NotificareClarificare din oficiu la documentatia de atribuire - completare - conform document atasatClarificare din oficiu
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
ELECTROVALCEA SRL CUI RO 5071860
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
CAZICOM SRL CUI RO 7545803
Asociați 1
ELECTRIC SPACE S.R.L. CUI RO38658560
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.