Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 64,8% sub estimat
Ulei de transmisie si ulei de motor – de completare – in cursul anului 2026
- Număr anunț
- SCN1174629
- Autoritate contractantă
- Electrocentrale Bucuresti S.A. (CUI RO15189596)
- Cod CPV
- 09211400-5 · Uleiuri pentru angrenaje (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22.346,22 RON
- Valoare atribuită
- 7.869 RON 64,8% sub estimat
- Data publicării
- 24.04.2026 08:50
- Anunț de atribuire
- SCNA1135432
- Termen limită
- 13.05.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1269692
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
LUBEXPERT ROMANIA SRL CUI 14710237
Valoare atribuită
7.869 RON
din 22.346,22 RON estimat
64,8%
Adjudecat la 35,2% din estimat · economie 14.477,22 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.