Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,1% sub estimat
Servicii de verificare şi reglare supape de siguranţă care echipează recipientele metalice sub presiune şi cazanele de apă caldă
- Număr anunț
- SCN1174684
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA COMPLEXUL ENERGETIC VALEA JIULUI SA (CUI RO30859649)
- Cod CPV
- 71356100-9 · Servicii de control tehnic (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.325 RON
- Valoare atribuită
- 7.900 RON 5,1% sub estimat
- Data publicării
- 27.04.2026 08:41
- Anunț de atribuire
- SCNA1133893
- Termen limită
- 13.05.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1269798
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VTP SERVING SRL CUI 17518105
Valoare atribuită
7.900 RON
din 8.325 RON estimat
5,1%
Adjudecat la 94,9% din estimat · economie 425 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.