Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,6% sub estimat
Achizitia de aplicatii software destinate pacientului critic cu AVC acut
- Număr anunț
- SCN1174680
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
- Cod CPV
- 72212517-6 · Servicii de dezvoltare de software IT (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 500.000 RON
- Valoare atribuită
- 497.000 RON 0,6% sub estimat
- Data publicării
- 27.04.2026 08:26
- Anunț de atribuire
- SCNA1136039
- Termen limită
- 22.05.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1269756
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
INNOVATOR ARTIFICIAL TECH SRL CUI 37862579
Valoare atribuită
497.000 RON
din 500.000 RON estimat
0,6%
Adjudecat la 99,4% din estimat · economie 3.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.