Atribuită Cumpărare directă

Hartie copiator A4 500 coli/top OFFICE 80g - Ctr. sponsorizare 4628/15.03.2024

Număr anunț
DA35872771
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA PENTRU STIINTELE VIETII " ION IONESCU DE LA BRAD" DIN IASI (CUI 4541840)
Furnizor / câștigător
ANDERS BIROTICA SRL (CUI 33132911)
Cod CPV
30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
157,50 RON
Data publicării
04.06.2024 13:51
Data finalizării
04.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

157,50 RON