Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,0% sub estimat
Monitor de uz medical si brat articulat cu montaj pe tavan
- Număr anunț
- SCN1174818
- Autoritate contractantă
- SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
- Cod CPV
- 33195100-4 · Monitoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 75.690 RON
- Valoare atribuită
- 74.900 RON 1,0% sub estimat
- Data publicării
- 29.04.2026 18:02
- Anunț de atribuire
- SCNA1133220
- Termen limită
- 11.05.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1270094
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DACORUM GRUP SRL CUI RO 11609301
Valoare atribuită
74.900 RON
din 75.690 RON estimat
1,0%
Adjudecat la 99,0% din estimat · economie 790 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.