Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 44,6% sub estimat
Componente hardware și piese de schimb pentru echipamente dedicate aplicațiilor IT si sistemelor electronice de emitere
- Număr anunț
- SCN1174792
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Cod CPV
- 30237100-0 · Piese pentru computere (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 439.464 RON
- Valoare atribuită
- 243.246 RON 44,6% sub estimat
- Data publicării
- 29.04.2026 09:39
- Anunț de atribuire
- SCNA1134975
- Termen limită
- 13.05.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1270023
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
ARLECHIN TOTAL DISTRIBUTION SRL CUI 27181987
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
DIGITRONIX TECHNOLOGY SRL CUI RO 8831226
Valoare atribuită
243.246 RON
din 439.464 RON estimat
44,6%
Adjudecat la 55,4% din estimat · economie 196.218 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.