Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

MOTORINA EURO 5 VRAC

Număr anunț
SCN1174781
Autoritate contractantă
Municipiul Pascani (CUI 4541360)
Cod CPV
09134220-5 · Motorina (EN 590) (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
510.250 RON
Valoare atribuită
509.600 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
29.04.2026 08:18
Anunț de atribuire
SCNA1133905
Termen limită
11.05.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1270039

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALMATAR TRANS SRL CUI RO 13573930

Valoare atribuită

509.600 RON

din 510.250 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 650 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.