Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 17,2% sub estimat

Saci menaj plastic 60 litri (20 buc/rolă)

Număr anunț
RFD002750
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL GENERAL AL POLITIEI ROMANE (CUI 4453144)
Cod CPV
33793000-5 · Sticlarie pentru laborator (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie restransa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.250 RON
Valoare atribuită
1.035,50 RON 17,2% sub estimat
Data publicării
30.04.2026 12:30
Anunț de atribuire
RFDA002489
Termen limită
11.05.2026 15:00

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
AQUATOR SRL CUI RO 15651244

Valoare atribuită

1.035,50 RON

din 1.250 RON estimat 17,2%

Adjudecat la 82,8% din estimat · economie 214,50 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.