Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 21,8% sub estimat
Saci menaj plastic 35 litri (30 buc/rolă)
- Număr anunț
- RFD002749
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL GENERAL AL POLITIEI ROMANE (CUI 4453144)
- Cod CPV
- 33793000-5 · Sticlarie pentru laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie restransacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.250 RON
- Valoare atribuită
- 977,50 RON 21,8% sub estimat
- Data publicării
- 30.04.2026 12:25
- Anunț de atribuire
- RFDA002490
- Termen limită
- 11.05.2026 15:00
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
AQUATOR SRL CUI RO 15651244
Valoare atribuită
977,50 RON
din 1.250 RON estimat
21,8%
Adjudecat la 78,2% din estimat · economie 272,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.