Atribuită Anunț de participare

Furnizare echipamente medicale in cadrul proiectului „Înființare Centru de zi de asistență și recuperare „Armonia” pentru persoane vârstnice cu echipă mobilă de îngrijire la domiciliu în comuna Căianu Mic, județul Bistrița Năsăud”

Număr anunț
SCN1174909
Autoritate contractantă
Comuna Caianu Mic (CUI 4512364)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
55.901,74 RON
Valoare atribuită
55.900 RON
Data publicării
04.05.2026 16:42
Anunț de atribuire
SCNA1133696
Termen limită
15.05.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1270263

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

55.900 RON

din 55.901,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.