Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,6% sub estimat
Produse pentru spalarea lenjeriei
- Număr anunț
- SCN1174877
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DEVA (CUI 4374385)
- Furnizor / câștigător
- TOTAL HORECA SRL (CUI 32709826)
- Cod CPV
- 39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 222.978,24 RON
- Valoare atribuită
- 221.588,16 RON 0,6% sub estimat
- Data publicării
- 04.05.2026 07:42
- Anunț de atribuire
- SCNA1134709
- Termen limită
- 14.05.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1270155
Documente
Documentația de atribuire
- 1.FORMULAR GARANTIE.docx
- 2.FORMULAR OFERTA TEHNICA.docx
- 3.FORMULAR OFERTA FINANCIARA.docx
- 4.FORMULAR SOLICITARI CLARIFICARI.docx
- ACORD CADRU.pdf
- CAIET SARCINI.pdf
- Contract Subsecvent.pdf
- DECIZIE.pdf
- DECLARATIE PE PROPRIA RASPUNDERE.docx
- FISA INFORMATII GENERALE.docx
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1270155.pdf
- INSTRUCTIUNI.pdf
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Valoare atribuită
221.588,16 RON
din 222.978,24 RON estimat
0,6%
Adjudecat la 99,4% din estimat · economie 1.390,08 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.