Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 31,4% sub estimat

PIESE TRANSPORTOARE MINIERE CU BANDĂ TMB 1000

Număr anunț
SCN1174874
Autoritate contractantă
SOCIETATEA COMPLEXUL ENERGETIC VALEA JIULUI SA (CUI RO30859649)
Furnizor / câștigător
ATIGEX TRANS PROD SRL (CUI 13788076)
Cod CPV
42419810-7 · Piese pentru transportoare cu benzi (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
167.580 RON
Valoare atribuită
115.000 RON 31,4% sub estimat
Data publicării
04.05.2026 06:48
Anunț de atribuire
SCNA1134840
Termen limită
15.05.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1270154

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
AXA COMPANY SRL CUI RO 6661397
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

115.000 RON

din 167.580 RON estimat 31,4%

Adjudecat la 68,6% din estimat · economie 52.580 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.