Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,6% sub estimat
„Achiziția de pachete software - 2 loturi Lot 1- Pachete software – update (mentenanță anuală) licențe existente și suport pentru soluția SAP ECC cu baza de date SAP HANA, pe o perioadă de 12 luni Lot 2 - Licență de tip subscripție pentru componenta SAP RO E-Factura, pe o perioadă de 12 luni.
- Număr anunț
- CN1092250
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE STAT IN CONSTRUCTII-I.S.C (CUI 14234699)
- Cod CPV
- 48000000-8 · Pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 491.779,82 RON
- Valoare atribuită
- 469.188,50 RON 4,6% sub estimat
- Data publicării
- 05.05.2026 11:12
- Anunț de atribuire
- CAN1171847
- Termen limită
- 08.06.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1270309
Documente
Documentația de atribuire
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1270309.pdf
- SIII - Caiet de sarcini lot 1_semnat.pdf
- SIII - Caiet de sarcini lot 2_semnat.pdf
- SIV Model contract Lot 1_semnat.docx.p7s
- SIV Model contract Lot 2_semnat.docx.p7s
- SV Formulare - modele_semnat.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
FOCALITY SRL CUI RO 23154424
Valoare atribuită
469.188,50 RON
din 491.779,82 RON estimat
4,6%
Adjudecat la 95,4% din estimat · economie 22.591,32 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.