Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,0% sub estimat
Sistem de compresie intermitenta
- Număr anunț
- SCN1174986
- Autoritate contractantă
- SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
- Cod CPV
- 33160000-9 · Tehnici operatorii (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 35.600 RON
- Valoare atribuită
- 34.900 RON 2,0% sub estimat
- Data publicării
- 06.05.2026 08:15
- Anunț de atribuire
- SCNA1133654
- Termen limită
- 18.05.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1270370
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DACORUM GRUP SRL CUI RO 11609301
Subcontractanți 1
STRYKER ROMANIA SRL CUI 12704530
Valoare atribuită
34.900 RON
din 35.600 RON estimat
2,0%
Adjudecat la 98,0% din estimat · economie 700 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.