Atribuită
Anunț de participare
FURNIZARE MOBILIER PENTRU SĂLILE DE CLASĂ , LABORATORUL MULTIDISCIPLINAR ȘI ATELIERUL DE PRACTICĂ ÎN CADRUL UNITĂȚII DE ÎNVĂȚĂMÂNT DIN COMUNA BĂLENI , JUDEȚUL DÂMBOVIȚA ÎN CADRUL INVESTIȚIEI ”INVESTEȘTE ÎN NOI TEHNOLOGII PENTRU GENERAȚIILE VIITOARE!”
- Număr anunț
- SCN1175112
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA BALENI (CUI 4280060)
- Cod CPV
- 39151000-5 · Diverse tipuri de mobilier (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 666.161,60 RON
- Valoare atribuită
- 666.156 RON
- Data publicării
- 08.05.2026 17:56
- Anunț de atribuire
- SCNA1134272
- Termen limită
- 15.05.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1270756
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
E-LABORATOR FEERIA SRL CUI RO 16315943
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
UNIK DESIGN SRL CUI RO21472197
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
WOODART SRL CUI RO 11287940
Valoare atribuită
666.156 RON
din 666.161,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro