Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 18,2% sub estimat
Furnizare carburanți auto, motorină și benzină, pentru necesarul Comunei Moldovița, județul Suceava, pentru o perioadă de 36 luni.
- Număr anunț
- SCN1175108
- Autoritate contractantă
- COMUNA MOLDOVITA (CUI 4326671)
- Cod CPV
- 09134200-9 · Motorina (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 900.000 RON
- Valoare atribuită
- 736.260 RON 18,2% sub estimat
- Data publicării
- 08.05.2026 16:26
- Anunț de atribuire
- SCNA1133514
- Termen limită
- 19.05.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1270765
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VLADUT - DEMACUSA SRL CUI 769030
Valoare atribuită
736.260 RON
din 900.000 RON estimat
18,2%
Adjudecat la 81,8% din estimat · economie 163.740 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.