Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a aparatelor de masurare, de testare si de control (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 6,2% sub estimat
Servicii de metenanta preventiva si corectiva a echipamentelor de masura si control Hach-Lange si Endress&Hauser – 2 Loturi
- Număr anunț
- SCN1175089
- Autoritate contractantă
- AQUATIM S.A. Timisoara (CUI RO3041480)
- Furnizor / câștigător
- HACH LANGE SRL (CUI 17610720)
- Cod CPV
- 50410000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a aparatelor de masurare, de testare si de control (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.353.500 RON
- Valoare atribuită
- 1.269.289,36 RON 6,2% sub estimat
- Data publicării
- 08.05.2026 12:03
- Anunț de atribuire
- SCNA1134521
- Termen limită
- 25.05.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1270546
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
HACH LANGE SRL CUI RO 17610720
Valoare atribuită
1.269.289,36 RON
din 1.353.500 RON estimat
6,2%
Adjudecat la 93,8% din estimat · economie 84.210,64 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.