Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Servicii de transport aerian internațional de pasageri pentru realizarea proiectului BUCHAREST OPERA FESTIVAL 2026
- Număr anunț
- SCN1175159
- Autoritate contractantă
- OPERA NATIONALA BUCURESTI (CUI 4221314)
- Cod CPV
- 60400000-2 · Servicii de transport aerian (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 205.640 RON
- Valoare atribuită
- 205.400 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 11.05.2026 17:16
- Anunț de atribuire
- SCNA1133686
- Termen limită
- 25.05.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1270846
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BBOOK BED AND BREAKFAST SRL CUI RO 30394080
Valoare atribuită
205.400 RON
din 205.640 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 240 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.