Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 65,4% sub estimat

Achiziționare dotări pentru „Înființare Centru de zi de asistență și recuperare pentru persoane vârstnice cu echipă mobilă în localitatea Ferești, în comuna Giulești, județul Maramureș” LOT 1: MOBILIER; LOT 2: ECHIPAMENTE IT; LOT 3: APARATURĂ ELECTROCASNICĂ; LOT 4: ECHIPAMENTE PSI

Număr anunț
SCN1175154
Autoritate contractantă
Comuna Giulesti (CUI 3694926)
Furnizor / câștigător
PGV ALERT CONCEPT SRL (CUI 37739925)
Cod CPV
39130000-2 · Mobilier de birou (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
204.155,93 RON
Valoare atribuită
70.617 RON 65,4% sub estimat
Data publicării
11.05.2026 16:10
Anunț de atribuire
SCNA1134364
Termen limită
22.05.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1270777

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 7 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
PROMTINTER EXPERT SRL CUI RO 18106293
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
BASIC POINT SRL CUI RO 28088054
Încă 4 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

70.617 RON

din 204.155,93 RON estimat 65,4%

Adjudecat la 34,6% din estimat · economie 133.538,93 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.