Anulată
Anunț de participare
Piese de Schimb Aparatura Bloc Operator Urologie
- Număr anunț
- SCN1175131
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PLOIESTI (CUI 2844545)
- Cod CPV
- 33162200-5 · Instrumente pentru blocul operator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 145.200 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 11.05.2026 09:37
- Anunț de atribuire
- SCNA1134752
- Termen limită
- 21.05.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1270735
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (4)
Estimat: 145.200 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | electrod monopolar unica folosinta cu fir | 86.400 RON | Anulat | — |
| 2 | electrod monopolar unica folosinta fara fir | 14.400 RON | Anulat | — |
| 3 | maner electrochirurgie 100 reutilizari | 13.200 RON | Anulat | — |
| 4 | capsula microfiltranta 62 zile | 31.200 RON | Anulat | — |
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.