Atribuită
Anunț de participare
Furnizare produse agregate pentru fabricarea betoanelor si mortarelor
- Număr anunț
- SCN1175217
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA COMPLEXUL ENERGETIC VALEA JIULUI SA (CUI RO30859649)
- Cod CPV
- 14200000-3 · Nisip si argila (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 270.180 RON
- Valoare atribuită
- 296.909 RON
- Data publicării
- 13.05.2026 08:32
- Anunț de atribuire
- SCNA1134337
- Termen limită
- 25.05.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1270940
Documente
Documentația de atribuire
- 02_PROIECT CONTRACT NISIP-semnat.docx.p7m
- CAIET DE SARCINI-semnat.pdf.p7m
- FORMULARE-semnat.docx.p7m
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1270940.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
GETRANS BETON SRL CUI RO28167611
Valoare atribuită
296.909 RON
din 270.180 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro