Atribuită Anunț de participare

Închiriere autovehicule de transport marfa cu sofer – U.M.C. Motru - Sector Husnicioara

Număr anunț
SCN1175214
Autoritate contractantă
Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
Cod CPV
60180000-3 · Inchiriere de vehicule de transport de marfuri cu sofer (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
67.260 RON
Valoare atribuită
67.260 RON
Data publicării
13.05.2026 08:18
Anunț de atribuire
SCNA1133567
Termen limită
25.05.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1270934

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala

Valoare atribuită

67.260 RON

din 67.260 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.