Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,9% sub estimat

Targa motorizata radiotransparenta - 2 bucati

Număr anunț
SCN1175292
Autoritate contractantă
SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
Cod CPV
33192160-1 · Targi (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
218.000 RON
Valoare atribuită
216.000 RON 0,9% sub estimat
Data publicării
14.05.2026 16:01
Anunț de atribuire
SCNA1134061
Termen limită
25.05.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1271115

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DACORUM GRUP SRL CUI RO 11609301
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
MLM MEDICAL SRL CUI RO 15435828

Valoare atribuită

216.000 RON

din 218.000 RON estimat 0,9%

Adjudecat la 99,1% din estimat · economie 2.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.