Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 12,7% sub estimat
Lucrări de înlocuire ferestre mansardă, reparații și igienizare (casele scărilor, holuri etaj 1 și 2) - Corp G, Campus Științei, str. Domnească, nr.111, Galați
- Număr anunț
- SCN1175263
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
- Furnizor / câștigător
- VIOSIL INSTALCONSTRUCT SRL (CUI 15000467)
- Cod CPV
- 45421132-8 · Instalare de ferestre (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 463.430 RON
- Valoare atribuită
- 404.706,97 RON 12,7% sub estimat
- Data publicării
- 14.05.2026 09:38
- Anunț de atribuire
- SCNA1134898
- Termen limită
- 26.05.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1271011
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Estimat: 463.430 RON Adjudecat: 404.706,97 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lucrări de înlocuire ferestre mansardă - Corp G, Campus Științe… | 306.405 RON | VIOSIL INSTALCONSTRUCT S.R.L. | 264.201,45 RON ↓13,8% |
| 2 | Lucrări de reparații și igienizare (casele scărilor, holuri eta… | 157.025 RON | ARTALEXIA AMM CONSTRUCT | 140.505,52 RON ↓10,5% |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VIOSIL INSTALCONSTRUCT SRL CUI RO 15000467
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ARTALEXIA AMM CONSTRUCT SRL CUI 32629379
Valoare atribuită
404.706,97 RON
din 463.430 RON estimat
12,7%
Adjudecat la 87,3% din estimat · economie 58.723,03 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.