Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,1% sub estimat

“Placaj laminat impermeabil cu suprafata superioară antiderapantă, pentru înlocuirea plăcilor de rulare la zona de Skatepark a parcului de sport extrem Gravity Park Constanța”

Număr anunț
SCN1175323
Autoritate contractantă
S.C. CONFORT URBAN S.R.L. (CUI RO1875349)
Cod CPV
44191200-7 · Lemn laminat (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
538.050 RON
Valoare atribuită
532.275 RON 1,1% sub estimat
Data publicării
15.05.2026 09:54
Anunț de atribuire
SCNA1134165
Termen limită
25.05.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1271110

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
HPLUX S.R.L. CUI 49860792

Valoare atribuită

532.275 RON

din 538.050 RON estimat 1,1%

Adjudecat la 98,9% din estimat · economie 5.775 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.