Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat

Acord-cadru de prestari servicii de comunicatii prin satelit

Număr anunț
RFQ1000521
Autoritate contractantă
Serviciul de Telecomunicatii Speciale (CUI 4267230)
Cod CPV
64210000-1 · Servicii de telefonie si de transmisie de date (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cerere de oferta
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.810.331,10 RON
Valoare atribuită
0 RON 100,0% sub estimat
Data publicării
18.05.2026 14:34
Anunț de atribuire
RFQA1000392
Termen limită
03.06.2026 10:00
Documentație de atribuire
DF1271385

Documente

Documentația de atribuire

Participanți

Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).

Valoare atribuită

0 RON

din 1.810.331,10 RON estimat 100,0%

Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 1.810.331,10 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.