Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Servicii de elaborare expetize tehnice-instalatii sanitare, termice si electrice-3 loturi
- Număr anunț
- SCN1175368
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Pediatrie Pitesti (CUI 4318075)
- Cod CPV
- 71319000-7 · Servicii de expertiza (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 240.495 RON
- Valoare atribuită
- 240.300 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 18.05.2026 09:13
- Anunț de atribuire
- SCNA1135689
- Termen limită
- 03.06.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1271241
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
CREATIVE DESIGN ENGINEERING S.R.L. CUI 44448325
Valoare atribuită
240.300 RON
din 240.495 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 195 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.