Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
ACHIZITIE CARBURANTI: MOTORINA SI BENZINA, PENTRU COMUNA TIHA BIRGAULUI, JUD. BISTRITA-NASAUD
- Număr anunț
- SCN1175441
- Autoritate contractantă
- COMUNA TIHA-BARGAULUI (CUI 4427102)
- Furnizor / câștigător
- ALMATAR TRANS SRL (CUI 13573930)
- Cod CPV
- 09134200-9 · Motorina (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 322.640 RON
- Valoare atribuită
- 322.380 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 19.05.2026 15:56
- Anunț de atribuire
- SCNA1134545
- Termen limită
- 05.06.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1271435
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALMATAR TRANS SRL CUI RO 13573930
Valoare atribuită
322.380 RON
din 322.640 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 260 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.