Atribuită
Anunț de participare
Servicii cadastrale pentru actualizarea datelor inscrise in Cartile funciare ale statiilor/cladirilor aflate in gestiunea ST Pitesti
- Număr anunț
- CN1003790
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A. (CUI RO13328043)
- Furnizor / câștigător
- MIV CAD TOPOGRAFIE SRL (CUI 36491774)
- Cod CPV
- 71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.000 RON
- Valoare atribuită
- 34.667 RON
- Data publicării
- 31.08.2018 13:55
- Anunț de atribuire
- CAN1009194
- Termen limită
- 01.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1021867
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-semnat.PDF.p7s
- FisaDate_DF1021867.pdf
- Formulare-semnat.pdf.p7s
- Model de contract-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
MIV CAD TOPOGRAFIE SRL CUI 36491774
Valoare atribuită
34.667 RON
din 30.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro