Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 20,0% sub estimat
“Servicii de proiectare pentru intocmire proiect tehnic, detalii de executie, documentatii necesare pentru obtinerea avizelor, acordurilor si autorizatiilor aferente obiectivului de investitii si asistenta tehnica din partea proiectantului pentru obiectivul: „Reabilitare si modernizare unitate sanitara, in comuna Macea, judetul Arad”
- Număr anunț
- SCN1006843
- Autoritate contractantă
- COMUNA MACEA (PRIMARIA) (CUI 3519410)
- Furnizor / câștigător
- ALFAVAR HOLDING SRL (CUI 34763589)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.458 RON
- Valoare atribuită
- 11.566,40 RON 20,0% sub estimat
- Data publicării
- 04.07.2018 20:54
- Anunț de atribuire
- SCNA1003690
- Termen limită
- 20.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1014328
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.rar.p7s
- Clauze contractuale.docx.p7s
- FisaDate_DF1014328.pdf
- Modele de formulare.doc.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ALFAVAR HOLDING SRL CUI 34763589
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
ALFAVAR HOLDING SRL CUI 34763589
Oferta 3
Individuala
Ofertant
SMART HOUSE COLOR SRL CUI 37283429
Valoare atribuită
11.566,40 RON
din 14.458 RON estimat
20,0%
Adjudecat la 80,0% din estimat · economie 2.891,60 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.