Acasă · Licitații
· Lucrari de constructii de conducte de apa si de canalizare a apelor reziduale la mare distanta (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat
Proiectare si executie pentru obiectivul „Reabilitare sistem de alimentare cu apa potabila si infiintare sistem de canalizare si statie de epurare ape uzate, comuna Tirgusor, judetul Constanta”
- Număr anunț
- SCN1006842
- Autoritate contractantă
- COMUNA TIRGUSOR (CUI 4514888)
- Furnizor / câștigător
- ANTREPRIZA CONSTRUCTII EDILITARE S.R.L. (CUI 33968721)
- Cod CPV
- 45231300-8 · Lucrari de constructii de conducte de apa si de canalizare a apelor reziduale la mare distanta (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.430.976,78 RON
- Valoare atribuită
- 13.379.669,99 RON 0,4% sub estimat
- Data publicării
- 04.07.2018 20:49
- Anunț de atribuire
- SCNA1006906
- Termen limită
- 06.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1013131
Documente
Documentația de atribuire
- ANEXA STUDIU GEO-semnat.pdf.p7s
- !Caiet de sarcini Conditii generale TIRGUSOR APA CANAL 22.06-semnat.pdf.p7s
- !Contract de Lucrari-semnat.doc.p7s
- DETALII EXECUTIE_PDF-semnat.rar.p7s
- EXPERTIZA-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1013131.pdf
- Formulare (model)-semnat.docx.p7s
- PLAN AMPLASAMENT GENERAL_PDF-semnat.rar.p7s
- PLAN SITUATIE_PDF-semnat.rar.p7s
- PROFIL LONGITUDINAL_PDF-semnat.rar.p7s
- STUDIU GEOTEHNIC-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
ANTREPRIZA CONSTRUCTII EDILITARE S.R.L. CUI 33968721
Asociați 1
TERRA SOLUTION SERVICES SRL CUI RO 25824571
Terți susținători 1
DUAL DISTRICON SRL CUI RO 16174739
Subcontractanți 1
TRANS GRUP AGAPIA SRL CUI RO28136275
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
AVE TEBIA SRL CUI RO 13269001
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
SC GLOBAL PORTS'S SERVICES SRL CUI RO 14271166
Terți susținători 1
VEST INSTAL S.R.L. CUI RO 18991887
Valoare atribuită
13.379.669,99 RON
din 13.430.976,78 RON estimat
0,4%
Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 51.306,79 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.