Atribuită Cumpărare directă

Pahare pahar alb albe de unica folosinta din plastic 200 ml 200ml 100 bucati set

Număr anunț
DA35844803
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE "DR. GH. PREDA" SIBIU (CUI 4240871)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
39222100-5 · Articole de catering de unica folosinta (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.085 RON
Data publicării
30.05.2024 13:51
Data finalizării
04.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.085 RON