Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,2% sub estimat
Furnizare produse/echipamente IT (5 laptopuri, 5 seturi licențe (sistem Windows, office, antivirus), 3 imprimante laser și 1 multifuncțională (plotter)
- Număr anunț
- SCN1006691
- Autoritate contractantă
- Orasul Harsova (CUI RO7453165)
- Furnizor / câștigător
- SILVA SISTEMS SRL (CUI 13742532)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 35.464,85 RON
- Valoare atribuită
- 33.977 RON 4,2% sub estimat
- Data publicării
- 04.07.2018 16:53
- Anunț de atribuire
- SCNA1006778
- Termen limită
- 19.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1010220
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI.pdf.p7s
- Contract furnizare ECHIPAMENTE IT.pdf.p7s
- FisaDate_DF1010220.pdf
- FORMULARE.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
SILVA SISTEMS SRL CUI RO 13742532
Oferta 2
Individuala
Ofertant
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Oferta 3
Individuala
Ofertant
DANTE INTERNATIONAL SA CUI RO 14399840
Valoare atribuită
33.977 RON
din 35.464,85 RON estimat
4,2%
Adjudecat la 95,8% din estimat · economie 1.487,85 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.