Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 48,1% sub estimat
Reactivi si consumabile Compatibili cu analizorul ASTRUP GASTAT 1830
- Număr anunț
- CN1003783
- Autoritate contractantă
- SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
- Furnizor / câștigător
- SYNTTERGY CONSULT SRL (CUI 14446373)
- Cod CPV
- 33694000-1 · Agenti diagnostici (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 432.326,25 RON
- Valoare atribuită
- 224.179,25 RON 48,1% sub estimat
- Data publicării
- 31.08.2018 13:31
- Anunț de atribuire
- CAN1008654
- Termen limită
- 05.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1021843
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI GASTAT.pdf.p7s
- Declaratie Functii Decizie.pdf.p7s
- FisaDate_DF1021843.pdf
- FORMULARE.doc.p7s
- Model de acord-cadru si contract subsecvent.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
SYNTTERGY CONSULT SRL CUI RO 14446373
Valoare atribuită
224.179,25 RON
din 432.326,25 RON estimat
48,1%
Adjudecat la 51,9% din estimat · economie 208.147 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.