Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat
Achizitie 1 buc autospeciala de pompieri, comuna Sucevita, judetul Suceava
- Număr anunț
- SCN1006818
- Autoritate contractantă
- COMUNA SUCEVITA (CUI 4441336)
- Furnizor / câștigător
- ROMPRIM SA (CUI 384998)
- Cod CPV
- 34144213-4 · Vehicule de stingere a incendiilor (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 501.603,99 RON
- Valoare atribuită
- 500.200 RON 0,3% sub estimat
- Data publicării
- 04.07.2018 15:42
- Anunț de atribuire
- SCNA1002511
- Termen limită
- 20.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1012983
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de Sarcini-semnat.pdf.p7s
- Clauze contractuale-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1012983.pdf
- Sectiunea Formulare-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
ROMPRIM SA CUI RO 384998
Asociați 1
GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL CUI RO 5348490
Valoare atribuită
500.200 RON
din 501.603,99 RON estimat
0,3%
Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 1.403,99 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.