Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,8% sub estimat
Furnizare autoturisme pentru Compania Municipală Întreținerea Arborilor și Spațiului Verde București SA
- Număr anunț
- SCN1006798
- Autoritate contractantă
- COMPANIA MUNICIPALA INTRETINEREA ARBORILOR SI SPATIULUI VERDE BUCURESTI S.A. (CUI 37829106)
- Furnizor / câștigător
- RENAULT COMMERCIAL ROUMANIE SRL (CUI 13943110)
- Cod CPV
- 34110000-1 · Autoturisme (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 296.635 RON
- Valoare atribuită
- 282.435 RON 4,8% sub estimat
- Data publicării
- 04.07.2018 13:20
- Anunț de atribuire
- SCNA1003058
- Termen limită
- 16.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1013497
Documente
Documentația de atribuire
- 3. Caiet de sarcini autoturisme.pdf.p7s
- 4. FORMULARE autoturisme CMIASVB SA.docx.p7s
- 5. Proiect CONTRACT DE FURNIZARE final.docx.p7s
- FisaDate_DF1013497.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
RENAULT COMMERCIAL ROUMANIE SRL CUI RO 13943110
Valoare atribuită
282.435 RON
din 296.635 RON estimat
4,8%
Adjudecat la 95,2% din estimat · economie 14.200 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.