Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 22,8% sub estimat
Echipamente individuale de protectie
- Număr anunț
- CN1002136
- Autoritate contractantă
- Compania APA Brasov (CUI 1096128)
- Furnizor / câștigător
- RHINO SAFETY S.R.L. (CUI 26686981)
- Cod CPV
- 18830000-6 · Incaltaminte de protectie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 355.962,55 RON
- Valoare atribuită
- 274.755,50 RON 22,8% sub estimat
- Data publicării
- 04.07.2018 11:07
- Anunț de atribuire
- CAN1008861
- Termen limită
- 07.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1013969
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1013969.pdf
- Model contract furnizare.doc.doc.p7s
- Modele formulare contracte.doc.p7s
DUAE
Loturi (2)
Adjudecat: 274.755,50 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Manusi de protectie | — | PADEM | 59.855 RON |
| 4 | Materiale de protectie., 2. Incaltaminte de protectie. | — | Rhino Safety | 214.900,50 RON |
Participanți · 10 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
RHINO SAFETY S.R.L. CUI RO 26686981
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
PADEM S.R.L. CUI RO 29535924
Oferta 3
Individuala
Ofertant
EUROSAFETY DISTRIBUTION SRL CUI RO24843303
Valoare atribuită
274.755,50 RON
din 355.962,55 RON estimat
22,8%
Adjudecat la 77,2% din estimat · economie 81.207,05 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.