Termen închis Publicitate

se modifica anuntul postat in data de 19.10.2018. si se reia achizitia : centrale termice 35kw si 45kw

Număr anunț
ADV1041943
Autoritate contractantă
Centrul Chinologic Dr. Aurel Greblea Sibiu (CUI 4240928)
Cod CPV
39715210-2 · Echipament de incalzire centrala (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Termen închis
Termenul de depunere a trecut; nu avem încă anunț de atribuire.
Tip procedură
Achizitii directe
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
35.500 RON
Data publicării
02.11.2018 15:05
Termen limită
02.11.2018 12:36

Documente

Documentele se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.