Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,2% sub estimat
achizitie sisteme de calcul, videoproiector si multifunctionale
- Număr anunț
- SCN1006734
- Autoritate contractantă
- Universitatea din Oradea (CUI 4287939)
- Furnizor / câștigător
- UNION CO SRL (CUI 16591086)
- Cod CPV
- 30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 32.083,31 RON
- Valoare atribuită
- 30.400 RON 5,2% sub estimat
- Data publicării
- 04.07.2018 09:00
- Anunț de atribuire
- SCNA1003908
- Termen limită
- 16.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1014151
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Oferta 2
Individuala
Ofertant
EXPERTISSA HQ SRL CUI RO 7816015
Oferta 3
Individuala
Ofertant
PRINTOPIA SRL CUI RO 22658113
Valoare atribuită
30.400 RON
din 32.083,31 RON estimat
5,2%
Adjudecat la 94,8% din estimat · economie 1.683,31 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.