Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 2,5% sub estimat

Servicii de proiectare si Executie lucrari pentru obiectivul „ AMENAJARE PARC DE AGREMENT SOMOS IN MUNICIPIUL CAREI “

Număr anunț
SCN1006732
Autoritate contractantă
Municipiul Carei (CUI 4481160)
Furnizor / câștigător
TARR & TARR SRL (CUI 9161159)
Cod CPV
45212120-3 · Lucrari de constructii de parcuri tematice (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.550.817,49 RON
Valoare atribuită
9.307.449,51 RON 2,5% sub estimat
Data publicării
04.07.2018 08:57
Anunț de atribuire
SCNA1004746
Termen limită
25.07.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1014249

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
TARR & TARR SRL CUI 9161159
Asociați 1

Valoare atribuită

9.307.449,51 RON

din 9.550.817,49 RON estimat 2,5%

Adjudecat la 97,5% din estimat · economie 243.367,98 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.