Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 38,7% sub estimat

Unituri dentare

Număr anunț
SCN1006731
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA BRASOV (CUI 14206842)
Furnizor / câștigător
ELMED SRL (CUI 2192263)
Cod CPV
33192410-9 · Scaune stomatologice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
151.260,50 RON
Valoare atribuită
92.700 RON 38,7% sub estimat
Data publicării
04.07.2018 08:50
Anunț de atribuire
SCNA1002428
Termen limită
17.07.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1014311

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
ELMED SRL CUI RO 2192263
Oferta 2 Individuala
Ofertant
Oferta 3 Individuala
Ofertant
HALMADENT SRL CUI RO 16749799

Valoare atribuită

92.700 RON

din 151.260,50 RON estimat 38,7%

Adjudecat la 61,3% din estimat · economie 58.560,50 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.