Anulată
Anunț de participare
Lot 1. ,,Reabilitare sală de sport la Școala Gimnazială Ioan Slavici” Sibiu PT+DDE+DTAC+obținerea avizelor și acordurilor de principiu (la faza PT+DDE)+ verificare documentație de către verificatori atestați +asistență tehnică+execuție lucrări Lot 2. ,,Reabilitare sală de sport la Colegiul Agricol D.P. Barcianu” Sibiu PT+DDE+DTAC+obținerea avizelor și acordurilor de principiu (la faza PT+DDE)+ verificare documentație de către verificatori atestați +asistență tehnică+execuție lucrări
- Număr anunț
- SCN1006719
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC DE ADMINISTRARE A UNITATILOR DE INVATAMANT PREUNIVERSITAR DE STAT SIBIU (CUI 14392273)
- Cod CPV
- 45453100-8 · Lucrari de renovare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 614.343,68 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 04.07.2018 08:19
- Anunț de atribuire
- SCNA1001724
- Termen limită
- 23.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1014283
Documente
Documentația de atribuire
- Avize Barcianu.zip.p7s
- Avize Slavici.zip.p7s
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- DALI Sala sport Barcianu.zip.p7s
- DALI Sala sport Slavici.zip.p7s
- Expertiza tehnica Barcianu.pdf.p7s
- Expertiza tehnica Slavici.pdf.p7s
- FisaDate_DF1014283.pdf
- Formulare.zip.p7s
- Model contract-Lotul 1.pdf.p7s
- Model contract-Lotul 2.pdf.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 614.343,68 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ,,Reabilitare sală de sport la Școala Gimnazială Ioan Slavici” … | 212.815,12 RON | Anulat | — |
| 2 | ,,Reabilitare sală de sport la Colegiul Agricol D.P. Barcianu” … | 401.528,56 RON | Anulat | — |
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.