Atribuită
Anunț de participare
SERVICII DE TRANSPORT PENTRU PACIENTII DIALIZATI
- Număr anunț
- CN1002044
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ALEXANDRIA (CUI 4253650)
- Furnizor / câștigător
- MULTI ACTIVE SERVICE SRL (CUI 24977720)
- Cod CPV
- 60130000-8 · Servicii de transport rutier specializat de pasageri (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.612.800 RON
- Valoare atribuită
- 1.929.752 RON
- Data publicării
- 04.07.2018 01:50
- Anunț de atribuire
- CAN1004468
- Termen limită
- 06.08.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 126-287730
- Documentație de atribuire
- DF1013671
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI TRANSPORT DIALIZA 2018-2021.pdf.p7s
- FisaDate_DF1013671.pdf
- FORMULAR OFERTA.docx.p7s
- OBLIGATII CONTRACTUALE TRANSP.DIALIZA.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
MULTI ACTIVE SERVICE SRL CUI 24977720
Valoare atribuită
1.929.752 RON
din 1.612.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro