Termen închis
Publicitate
Diverse materiale de constructii si reparatii curente - Revenire si completare Anunt de publicitate nr. ADV1050832 / 21.11.2018
- Număr anunț
- ADV1050897
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta Oltenia -Dolj (CUI 4553984)
- Cod CPV
- 44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- Termen închisTermenul de depunere a trecut; nu avem încă anunț de atribuire.
- Tip procedură
- Achizitii directecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.000 RON
- Data publicării
- 21.11.2018 15:08
- Termen limită
- 22.11.2018 12:00
Documente
Documentele se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.